Infrasauna Belatrix Universo 3

Kód: 81
Tip
€1 340 –4 %
Infrasauna Belatrix Universo 3
€1 340 –4 % €1 290
Momentálne nedostupné

Jedná sa o rad infrasáun Belatrix, vychádzajúce svojím vzhľadom z klasických tvarov fínskej sauny. U rady Universo je však čelná strana doplnená presvetľovacími pásy skla, z dôvodu dosiahnutia väčšej vzdušnosti a svetlosti saunovacieho priestoru. Je vybavená karbónovými žiaričmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedná sa o rad infrasáun Belatrix, vychádzajúce svojím vzhľadom z klasických tvarov fínskej sauny. U rady Universo je však čelná strana doplnená presvetľovacími pásy skla, z dôvodu dosiahnutia väčšej vzdušnosti a svetlosti saunovacieho priestoru. Je vybavená karbónovými žiaričmi.

Sauny Belatrix splnajú náročné medzinárodné technické normy, čo dokladá široká paleta získaných certifikátov.
* EMF - naše sauny spĺňajú prísne európske štandardy hodnôt elektromagnetického poľa.
Infrasauny Belatrix obsahujú už vo svojom štandarde:
Kontrolný panel

Prostredníctvom ovládacieho panela ovládate celý chod sauny. Sauna sa týmto panelom zapína / vypína. Na displeji sa zobrazuje aktuálna teplota / nastavená teplota, čas saunovania. Prostredníctvom tohto panelu ovládate zároven osvetlenia v saune (čítacej lampičku, vonkajšie osvetlenie sauny, svetelnú terapiu) Žiadne autoradio, ale skutočne kvalitné audio riešenie. Funkcia Reproduktorový: LCD displej, FM radio, MP3
 
Nožný vykurovací panel

Z dôvodu lepšieho a rovnomernejšieho prehriatie sú naše sauny vybavené dodatočným karbónovým podlahovým panelom. Pri samotnom saunovaní ste v našich saunách vyhrievania chrbtovými, bočnými, holením kosťami panely + nožným panelom. Tým je zaručené, že budete skutočne rovnomerne prehrievanie a nebudete mať ani subjektívny pocit chladu
 
LED svetelná terapia

Súčasťou našich infrasáun je LED svetelná terapia. Jedná sa o panel rozmere 20 x 20 cm tvorený RGB LED diódami. Prostredníctvom kontrolného panelu je možné si meniť medzi 7 farebnými odtieňmi v saune. Viac o účinkoch svetelnej terapie na ľudskú psychiku resp. zdravie sa môžete dozvedieť v oddelení svetelná terapia.
 
Ionizátor

Nami ponúkané infrasuny, sú taktiež vybavené tzv. Ionizátorom kyslíka. Ten slúži na čistenie a zlepšenie kvality vzduchu v infrasaune. Ionizátor obohatí vzduch veľkým množstvom záporne nabitých iónov (aniónov). Takýto vzduch obohatený anióny pripomína vzduch vo vysokých horách alebo pri mori, či svieži a vyčistený vzduch po búrke. Ionizátor kyslíka zbaví znečistený vzduch tabakového dymu, prachu, peľov kvetín a ďalších nečistôt. Infrasauna tak je ideálny prístroj pre osoby, ktoré trpia alergiami, astmatickými problémami a sennou nádchou. Ďalšou funkciou tohto prístroja je Ozonátor. V tomto móde prístroj prostredníctvom O3 dezinfikuje vnútorný priestor sauny.
 
Regulácia intenzity vykurovania

Na dosiahnutie väčšieho saunovacieho komfortu užívateľov, sú naše sauny vybavené reguláciou intenzity kúrenia žiaričov. Intenzitu kúrenie žiaričov, teda ich povrchovú teplotu v našich saunách môžte regulovať podľa svojich pocitov a potrieb. Napríklad tak, že si znížite intenzitu kúrenia za chrbtom, tak aby Vás panel nepálil do chrbta. Teraz si môžete saunu skutočne prispôsobiť Vašim potrebám. Sú dotupné 3 úrovne "kúrenie" resp. "Povrchovej teploty žiaričov". 33%, 66%, 100%.
 
Ukryté spojenie stien

Aby bola infrasauna skutočne ozdobou Vášho interiéru je dôležité myslieť na každý detail. Z tohto dôvodu sú spoje stien u našich infrasáun skryté. Už žiadne kovové klipsne, umiestnené na vonkajších bokoch infrasauny. Krytý spoj nechá skutočne vyniknúť krásu kanadského jedlovca a zároveň je aj pevnejšie a stabilnejšie. Naviac tiež umožní opakované rozobratie a zostavenie infrasauny a opäť bez potreby akéhokoľvek náradia
 
Strešná ventilácia

V prípade infrasáun nehovoríme o hermeticky uzavretých kabínach kde je nutné ohriať vzduch, ktorý následne zohrej používateľa. Infračervené žiarenie zvyšuje Vašu telesnú teplotu priamo. Pre ideálne priebeh tohto procesu je vyžadovaná mierna circulace čerstvého vzduchu do infrasauny. Z tohto dôvodu nájdete na strieške našich infrasáun regulovateľnou ventiláciu.
 
Predĺžená záruka

Infrasauny Belatrix sú natoľko kvalitné a preverené infrasauny, že sme schopní garantovať ich bezproblémovú prevádzku po dobu 4 rokov. Predĺžená záruka sa vzťahuje na všetky infračervené žiariče.
 
Ďalšia výbava
  • Karbónové infražiariče
  • Svetelná čítacie lampička vnútri kabíny
  • Vonkajšie osvetlenie
  • Masívna konštrukcia 
  • Držiak nápojov, držiak uteráka, držiak novín
Popis montáže infrasauny
Infračervené prehrievací kabíny sa dodávajú ako typizované stavebnice, ktoré sa montujú priamo na mieste z jednotlivých panelov.
Možno ich inštalovať kdekoľvek, kde je rovná podlaha a elektrická zásuvka, bez zvláštnych stavebných úprav. Vzhľadom k relatívne malému rozmeru infrasauny tak môže nájsť svoje miesto takmer v každom byte, rodinnom dome, vo fitness, rehabilitačných a masážnych centrách.
Na pripojenie do siete je potrebné elektrická zásuvka na 220V a 16A istené.

 

Parametre

Audio panel Ano Hlbka 120 cm
Hmotnost 150 kg Ionizátor Ano
LED svetelná chromoterapia ? Ano Materiál Hemlock
Kapacita sauny 3 Počet panelov 8 + podlahový ks
Šírka 150 cm Typ  
Typ vykurovacích panelov Karbonové Výkon 2100 W
Výška 190 cm

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie